• Duurzaam kantoormeubilair
 • Nieuw & Refurbished
 • Deskundig projectadvies
NL | DE | EN
Klantenservice
Werken bij Workbrands

Vacature new business manager Projectinrichting Randstad

Waarom wil jij werken bij Workbrands?

 • Je gaat werken bij de duurzaamste Projectinrichter van Nederland
 • Kan jij op niveau gesprekken voeren bij middelgrote tot grote B2B klanten
 • En krijg jij een sales functie bij een bedrijf met een unieke propositie en flinke USP lijst

Solliciteer dan als new business manager!

Bij Workbrands werk je bij de marktleider op het gebied van hoogwaardig refurbished projectmeubilair. We zijn een tof snelgroeiend bedrijf en een grote speler in onze branche die echt bijdraagt aan de circulaire economie met een unieke mix van nieuw meubilair en refurbished meubilair. Dit doen we door projectmeubilair terug te kopen uit de markt en een tweede leven te geven. Onze missie is het minimaliseren van grondstofwinning en verlagen van de milieu impact voor projectinrichting. Ons nieuw en refurbished projectmeubilair wordt afgenomen door klanten zoals de Gemeente Amsterdam, D/DOCK.

Wat je doet

Als new business manager is het jouw doel om nieuwe klanten en projecten binnen te halen en klanten te binden voor het (her)inrichten van kantoren en projecten. Naast zelfstandige klantenwerving volg je ook concrete aanvragen van (potentiele) klanten op. Je bent veel onderweg, je praat (heel) veel met klanten en je pakt klantaanvragen zelfstandig op met ondersteuning van een team. Je houdt je concreet bezig met:

 • In gesprek komen met de juiste nieuwe klanten en deze adviseren over duurzame inrichtingsprojecten
 • Verder uitbouwen en versterken van onze positie als marktleider refurbishment
 • Presentaties geven, adviseren, offertes laten uitwerken en deals sluiten
 • Verbreden van ons aandeel binnen de klant met dienstverlening en producten
 • Realiseren van vooraf vastgestelde sales doelstellingen

Je bent heel eerlijk: wil de klant de goedkoopste oplossing? dan ben je bij Workbrands niet aan het juiste adres. Is er een duurzaamheidsambitie en kwaliteitsvraag? Dan is Workbrands de perfecte partij!

Wie past er in ons team?

Ons team bestaat uit 35 collega’s. Een jonge en informele groep professionals. Er zijn korte lijnen en er wordt veel gelachen. We werken samen aan een duidelijk doel: het duurzaam inrichten van kantoren. Logischerwijs is ons eigen kantoor ook prachtig!

Jij past in ons team als je je herkent in de onderstaande punten:

 • Klantgericht, open en zelfstandig
 • Je beschikt over een relevant netwerk
 • Je verkoopt graag toegevoegde waarde
 • 2+ jaar commerciële ervaring in B2B projectinrichting
 • Je spreekt en schrijft foutloos Nederlands en kan met Engels goed uit de voeten


Wij bieden jou

Een baan waarin je sales, duurzaamheid en kwaliteit combineert. En daarnaast:

 • Een marktconform salaris
 • Bonusregeling, pensioen en vakantiegeld
 • Auto van de zaak, laptop en een smartphone
 • Flexibel werken: thuis, onderweg, op kantoor
 • Een heel leuk informeel team in een snelgroeiende organisatie
 • Twee keer per maand is er een vrijdagmiddagborrel
 • Beschikking over een groot en aansprekend merkenportfolio en eigen productie (refurbished)


Enthousiast?

Stuur dan jouw cv of LinkedIn profiel naar Ramon van de Kerkhof. Dit kan via de mail of WhatsApp: ramon@workbrands.com of +31640561857.

Heb je vragen over deze functie of Workbrands als bedrijf? Neem dan gerust contact op.

Soliciteer direct

Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »